ביטוח מקצועי למאמני כושר

בחמש השנים האחרונות דניאל פסטמן שוחח ונפגש עם למעלה מ 400 מאמני כושר.

כתוצאה מכך התפתחו שני דברים חשובים לטובת קהל מאמני הכושר שלנו:

  1. מחלקת התביעות שלנו ייחודית ומנוסה בטיפול בתביעות אחריות מקצועית בתחום מאמני הכושר.
  2. באמצעות כוח הרכישה הגדול והאמון שנתתם בנו הצלחנו להשיג מוצר מנצח בתעריף מהטובים בשוק.

שימו לב, במקצוע שלכם יש היצע שונה ומשונה של פוליסות ביטוח מסוגים שונים. לא נפרט כאן את כל האפשרויות אבל נדגיש כמה סוגיות חשובות בעת רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית:

  • הפוליסה הנרכשת היא פוליסה מסוג צד ג' עם ביטול חריג אחריות מקצועית, בניגוד לפוליסת אחריות מקצועית עם ביטול חריג צד ג'. אומנם זה נשמע מגוחך אבל יש לזה המון השלכות. כמובן שחשוב לשים לב שלא מדובר בפוליסת צד ג' בלבד!
  • הפוליסה הנרכשת היא פוליסה שתלווה אותנו, תממן ותנהל את המשפט בעת בתהליך משפטי שייפתח כנגד המאמן חלילה. אתם בעלי עסק, ואם חלילה מתנהלת נגדנו תביעה, אין לנו פנאי להתעסק עם בתי משפט ואת זה מכסה חברת הביטוח בפוליסה.

אם בחרתם לא לרכוש דרכנו את הפוליסה, כמה טיפים חשובים שגם אם נאמר לכם אחרת על ידי הנציג הטלפוני, חשוב שתשמרו על הכללים הבאים:

1. לא מתחילים אימון ללא הצהרת בריאות! לא אימון ניסיון, לא אימון חינם, גם אם זה החבר הכי טוב שלכם או בן משפחה.

מתאמן שהצהרת הבריאות שלו נקייה, צריך למלא הצהרה חדשה אחת ל 24 חודשים.

מתאמן שענה "כן" על אחת השאלות (ולא משנה איזו שאלה) נדרש להביא אישור עדכני מרופא שמאשר לו להתאמן וכמו כן מחויב למלא הצהרת בריאות חדשה כל 12 חודשים, בכפוף לאישור רפואי.

מצ"ב הצהרת הבריאות הנדרשת על פי חוק, ורק זו! 

2. מאמנים ששוכרים זמן שימוש בסטודיו שלא שלהם ו / או מעבירים חוגים כנגד קבלה בעבור מכוני כושר או סטודיו – לא להסתמך על הביטוח של מכון הכושר או הסטודיו. עדיין יש חשיפה לתביעה.

כנ"ל לגבי בעלי המכונים ו / או הסטודיו – וודאו (עדיף תחת הסכם חתום) כי למאמן יש ביטוח צד ג' עם ביטול חריג אחריות מקצועית בתוקף.

3. מאמנים מחליפים – זה לא מובן מאליו שגם אם העסקתם מאמן מחליף לאימון שלא יכולתם להגיע אליו שאתם לא חשופים לתביעה. היה ויש לכם אירוע שמאמן מחליף אתכם באופן חד פעמי או אחת לכמה שיעורים, יש לוודא שלאותו מאמן מחליף יש ביטוח בתוקף.

 

מרבית מאמני הכושר לא מודעים לסל השירותים שאנו מציעים.

דניאל מזמין כל אחד ואחת לפגישה אישית בה תעברו יחד על המצב הקיים וחשיבה משותפת האם נדרש שינוי כלשהו, כולל תכנון פיננסי משולב תכנון מס.