ביטוח מקצועי למאמני כושר

בשנים האחרונות דניאל פסטמן שוחח ונפגש עם למעלה מ 400 מאמני כושר

כתוצאה מכך התפתחו 2 דברים חשובים לטובת קהל מאמני הכושר שלנו:

  1. מחלקת התביעות שלנו ייחודית ומנוסה בטיפול בתביעות אחריות מקצועית בתחום מאמני הכושר
  2. באמצעות כוח הרכישה הגדול הצלחנו להשיג מוצר מנצח בתעריף מהטובים בשוק

במקצוע שלך יש היצע שונה ומשונה של פוליסות ביטוח מסוגים שונים. לא נפרט כאן את כל האפשרויות אבל נדגיש כמה סוגיות חשובות בעת רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית:

  • הפוליסה הנרכשת היא פוליסה מסוג צד ג' עם ביטול חריג אחריות מקצועית, בניגוד לפוליסת אחריות מקצועית עם ביטול חריג צד ג'. אומנם זה נשמע מגוחך אבל יש לזה המון השלכות. כמובן שחשוב לשים לב שלא מדובר בפוליסת צד ג' בלבד!
  • הפוליסה הנרכשת היא פוליסה שתלווה אותך, תממן ותנהל את המשפט בעת בתהליך משפטי שייפתח כנגדך חלילה. דבר זה חוסך המון משאבים של זמן וכסף עבורך ובעל חשיבות אדירה כחלק מהפוליסה.

אם בחרתך לא לרכוש דרכנו את הפוליסה, כמה טיפים חשובים שגם אם נאמר לך אחרת על-ידי נציג טלפוני, חשוב לשמור על הכללים הבאים:

1. אין אימון ללא הצהרת בריאות! לא אימון ניסיון, לא אימון חינם, גם לא לבני משפחה או חברים.

מתאמן שהצהרת הבריאות שלו נקייה, צריך למלא הצהרה חדשה אחת ל 24 חודשים.

מתאמן שענה "כן" על אחת השאלות (ולא משנה איזו שאלה) נדרש להביא אישור עדכני מרופא שמאשר לו להתאמן וכמו כן מחויב למלא הצהרת בריאות חדשה כל 12 חודשים, בכפוף לאישור רפואי.

מצ"ב הצהרת הבריאות הנדרשת על פי חוק, ורק זו! 

2. במידה והאימונים שלך מועברים בסטודיו שלא שלך ו / או מועברים כנגד קבלה בעבור מכוני כושר או סטודיו – לא להסתמך על הביטוח של מכון הכושר או הסטודיו. עדיין יש חשיפה לתביעה.

כנ"ל לגבי בעלי המכונים ו / או הסטודיו – חובה לוודא (עדיף תחת הסכם חתום) כי למאמן יש ביטוח צד ג' עם ביטול חריג אחריות מקצועית בתוקף.

3. מאמנים מחליפים – זה לא מובן מאליו שגם אם העסקת מאמן מחליף לאימון שלא יכולת להגיע אליו שאין לך חשיפה לתביעה. היה ומאמן מחליף אותך באופן חד פעמי או אחת לכמה שיעורים, יש לוודא שלאותו מאמן מחליף יש ביטוח בתוקף.

 

מרבית מאמני הכושר לא מודעים לסל השירותים שאנו מציעים.

אנו מזמינים אותך לפגישה אישית עם דניאל על מנת לעבור על המצב הביטוחי והפיננסי הקיים לך ולחשוב יחד האם נדרש שינוי כלשהו, כולל תכנון פיננסי משולב תכנון מס.